Ambasador Pamięci o Wojciechu Korfantym – II edycja

Grafika przedstawia wizerunek Wojciecha Korfantego

„Ambasador Pamięci o Wojciechu Korfantym – II edycja” to projekt Związku Górnośląskiego realizowany w 2025 roku w ramach Funduszu Korfantowskiego Instytutu im. Wojciecha Korfantego.

Jego celem jest powołanie nauczycieli i uczniów szkół średnich w regionie „Ambasadorami Pamięci o Wojciechu Korfantym”. Ich misją będzie promowanie w swoim środowisku szkolnym wiedzy o Wojciechu Korfantym i jego działalności. Projekt będzie składał się z części warsztatowej, wycieczki oraz panelu dyskusyjnego.

Nadchodzące wydarzenia

Biała plansza z literą E informująca o wydarzeniu szkoleniu dla księgowych

Szkolenie „Umowy oraz Centralny Rejestr Umów w instytucjach kultury”

Platforma: edukacja

WARSTWY MIEJSKIE KATOWIC: BUDYNKI, MURALE I OPOWIEŚCI | SPACERY MIEJSKIE

Platforma: edukacja

ŚLADAMI WOJCIECHA KORFANTEGO | SPACERY MIEJSKIE