Pracownicy Instytutu

Pracownicy

Oto nasz zespół!

Dyrekcja

dr hab. prof. UŚ Zygmunt Woźniczka – p.o. Dyrektora
z.wozniczka[malpa]instytutkorfantego.pl
tel. 32 251 75 63, 32 200 06 69

dr Małgorzata Mazur – Zastępca Dyrektora
m.mazur[malpa]instytutkorfantego.pl
tel. 32 251 75 63, 32 200 06 69

Tomasz Szabelski – Zastępca Dyrektora 
t.szabelski[malpa]instytutkorfantego.pl
tel. 32 251 75 63, 32 200 06 69

 

Księgowość

Iwona Wyżgolik – Główny Księgowy
i.wyzgolik[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 104
32 201 77 64

Marta Kłosińska – Księgowa
m.klosinska[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 113
32 201 77 73

Urszula Milczarek – Księgowa 
u.milczarek[malpa]instytutkorfantego.pl 
32 251 75 63 wew. 113
32 201 77 73

Patrycja Tomsza – Pracownik działu Księgowość – Kasjer 
p.tomsza[malpa]instytutkorfantego.pl 
32 251 75 63 wew. 111 
32 201 77 71

Michał Wilkus – Pracownik działu Księgowości – Kasjer
m.wilkus[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 111
32 201 77 71

Administracja

Malwina Polakowska – Kierownik Administracji
m.polakowska[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 101 
32 201 77 61

Bożena Kocielska – Specjalista ds. Administracyjnych 
b.kocielska[malpa]instytutkorfantego.pl   
32 251 75 63 wew. 105
32 201 77 80

Katarzyna Kiołbasa – Specjalista ds. Administracyjnych 
k.kiolbasa[malpa]instytutkorfantego.pl   
32 251 75 63 wew. 124
32 201 77 84

Katarzyna Limanowska – Archiwista Zakładowy 
k.limanowska[malpa]instytutkorfantego.pl 
32 251 75 63 wew. 125
32 201 77 85

Elżbieta Wolańska – Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych
e.wolanska[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 113
32 201 77 73

Krzysztof Puszyński – Informatyk 
k.puszynski[malpa]instytutkorfantego.pl 

Stanowiska samodzielne

Agata Zybek – Specjalista ds. Kontroli Zarządczej i HR 
a.zybek[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 115
32 201 77 75

Marta Rosół – Specjalista ds. Komunikacji, Promocji i Nowych Mediów
m.rosol[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 110
32 201 77 70

Hanna Kostrzewska – Pełnomocnik ds. edukacji kulturowej
h.kostrzewska[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 110
32 201 77 70

Tomasz Molitor – Specjalista ds. Projektów Partnerskich
t.molitor[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 105
32 201 77 65

Rafał Piotrowski – Specjalista ds. Innowacji Technologicznych
r.piotrowski[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 105
32 201 77 65

Witold Winiarski – Zarządca Obiektu 
w.winiarski[malpa]instytutkorfantego.pl 
32 251 75 63 wew. 103
32 201 77 63

Krzysztof Laksa – Inspektor Ochrony Danych
k.laksa[malpa]instytutkorfantego.pl 
32 251 75 63 wew. 126
32 201 77 86

Centrum Dziedzictwa

Ewa Caban – Kierownik Centrum Dziedzictwa
e.caban[malpa]instytutkorfantego.pl 
32 251 75 63 wew. 122
32 201 77 82

Danuta Cholewa – Specjalista ds. Etnologii
d.cholewa[malpa]instytutkorfantego.pl 
32 251 75 63 wew. 125
32 201 77 85

Aleksandra Goniewicz – Specjalista ds. Historii 
a.goniewicz[malpa]instytutkorfantego.pl 
32 251 75 63 wew. 124
32 201 77 84

Irena Kontny – Specjalista ds. Historii Sztuki 
i.kontny[malpa]instytutkorfantego.pl 
32 251 75 63 wew. 122
32 201 77 82

Martyna Walker – Specjalista ds. Architektury Krajobrazu 
m.walker[malpa]instytutkorfantego.pl 
32 251 75 63 wew. 123
32 201 77 83

Robert Garstka – Specjalista ds. Etnologii
r.garstka[malpa]instytutkorfantego.pl 
32 251 75 63 wew. 119
32 201 77 79

Piotr Rygus – Specjalista ds. Dziedzictwa Przemysłu i Techniki
p.rygus[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63

Małgorzata Pietrzak – Specjalista ds. Wydawnictw i Archiwizacji
m.pietrzak[malpa]instytutkorfantego.pl
tel. 32 201 77 85
32 251 75 63 wew. 125

dr Małgorzata Tkacz-Janik – Specjalistka ds. Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego
m.tkaczjanik[malpa]instytutkorfantego.pl
tel. 32 201 77 89
tel. 32 251 75 63 wew. 129
tel. kom. 609 677 874

Centrum Edukacji i Animacji

Adam Meroń – Kierownik Centrum Edukacji i Animacji
a.meron[malpa]instytutkorfantego.pl 
32 251 75 63 wew. 118
32 201 77 78

Jacek Kowalski-Krawczyk – Specjalista ds. Animacji i Współpracy Kulturalnej – Instruktor 
j.kowalskikrawczyk[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 119
32 201 77 79

Jarosław Bednarczyk – Specjalista ds. Animacji i Współpracy Kulturalnej – Instruktor 
j.bednarczyk[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 118
32 201 77 78

Adam Radosz – Specjalista ds. Animacji i Współpracy Kulturalnej – Instruktor
a.radosz[malpa]instytutkorfantego.pl 
32 251 75 63 wew. 118
32 201 77 78

Michał Sikora – Specjalista ds. Wydawniczych i Współpracy Kulturowej
m.sikora[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 120
32 201 77 80

Centrum Teatralna 4

Beata Przybylska – Kierownik Centrum Teatralna 4
b.przybylska[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 114
32 201 77 88

Bożena Ferdyn-Janik – Specjalista ds. Wydawnictw i Promocji
b.ferdynjanik[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 114
32 201 77 74

Alicja Wizner – Specjalista ds. Wydawnictw
a.wizner[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 114
32 201 77 74

Sławomir Żukowski – Specjalista ds. Organizacji Imprez
s.zukowski[malpa]instytutkorfantego.pl 
32 251 75 63 wew. 114
32 201 77 74

Obserwatorium

Maciej Zygmunt – Kierownik kreatywny Obserwatorium
m.zygmunt[malpa]instytutkorfantego.pl 
+48 500 505 951
32 251 75 63 wew. 110
32 201 77 70

Aleksander Lysko – Trener / Konsultant projektowy
a.lysko[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 110
32 201 77 70

Katarzyna Kleczko – Specjalistka ds. Obserwatorium
k.kleczko[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 110
32 201 77 70

Krzysztof Kraus  Specjalista ds. Obserwatorium
k.kraus[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 110
32 201 77 70

Krzysztof Kulbicki – Specjalista ds. Obserwatorium
k.kulbicki[malpa]instytutkorfantego.pl
32 251 75 63 wew. 110
32 201 77 70

MobiDIG

Łukasz Dziuba – Kierownik MobiDIG Mobilnego Centrum Digitalizacji
l.dziuba[malpa]instytutkorfantego.pl 
32 251 75 63 wew. 110
32 201 77 70

Łukasz Balczarek – Specjalista ds. Mobilnego Centrum Digitalizacji
l.balczarek[malpa]instytutkorfantego.pl 
32 251 75 63 wew. 110
32 201 77 70